پارسی تاکسی

درآمد تا ساعتی 35 هزار تومان

راهنمای پیوستن به ناوگان پارسی تاکسی، شهر گرگان

سفر با پارسی تاکسی

                    ثبت نام

یا

پیوستن به ناوگان


1- راهنمای ثبت نام رانندگان

رانندگان محترم می توانند از لینک زیر روال ثبت نام خود را آغاز کنند.

برای ثبت نام، نیازمند موارد زیر هستند:

نکته (1): اگر شما ایمیل ندارید و قادر به ایجاد کردن یک ایمیل نیستید، با لینک زیر میتوانید راهنمایی ایجاد ایمیل (ترجیحا در سرویس جی میل) را مطالعه و قبل از ثبت نام ایمیل خود را ایجاد کنید.

نکته (2): برای پیوستن به ناوگان پارسی تاکسی ، ابتدا از مدارک خود، عکس واضح تهیه نمایید. یا اسکن نمایید و به گوشی یا به سیستم کامپیوتر خود انتقال دهید. سپس، وارد قسمت لینک ثبت نام شوید و اطلاعات مورد نیاز ما ، شامل مشخصات فردی ، مشخصات خودرو و شهر محل سکونت خود را وارد کنید. برای مشاهده روند مرحله به مرحله ثبت نام و همچنین دانلود فیلم آموزشی روی دکمه ی آموزش ثبت نام رانندگان (از طریق موبایل) کلیک کنید.

پس از ثبت نام

پس از ثبت نام با دفتر تماس حاصل فرمایید و با در دست داشتن اصل تمامی مدارک خود که در مرحله ثبت نام، آپلود نمودید، به نمایندگی گرگان( آدرس موجود در همین صفحه) مراجعه کنید تا ثبت نام و مدارک بارگذاری شما تایید شوند. سپس، اقدامات مربوط به فعالسازی اکانت شما در پارسی تاکسی انجام می پذیرد.

ذکر این نکته قابل توجه است که شما باید کارت شهری یا گواهی عدم سوء پیشینه خود را ظرف مدت بیست روز پس از ثبت نام به دفتر پارسی تاکسی تحویل دهید.

شرایط و قوانین رانندگان
2- مدارک و قوانین مورد نیاز

برای اینکه به مجموعه ناوگان پارسی تاکسی بپیوندید، لازم است که از شرایط و قوانین که به رانندگان اختصاص داده شده و تعهدات پارسی تاکسی در مورد رانندگان ما اطلاع داشته باشید. لینک زیر جهت مطالعه ی شما تهیه شده است:

شما می توانید مدارک مورد نیاز را از طریق فرم ثبت نام سایت برای ما ارسال نمایید و پس از ارسال مدارک و ثبت ،توسط اپراتور شرکت با شما تماس گرفته خواهد شد و پس از ثبت ، تاییدیه و رمز عبور برای شما ارسال خواهد شد.

  • کارت ملی و شناسنامه
  • خودروهای تولید سال 86 به بعد
  • گواهینامه
  • مدارک خودرو (کارت خودرو و برگ سبز خودرو)
  • بیمه‌نامه معتبر خودرو
  • معاینه فنی برای خودروهای مدل پایین‌تر از خرداد ۹۲
  • یک قطعه عکس پرسنلی
3- دانلود اپلیکیشن پارسی تاکسی

رانندگان عزیز ابتدا باید ورژن اندرویید خود را چک کنند که از ورژن 4.2.2 به بالا باشد تا بتوانند از پارسی تاکسی استفاده نمایند. در لینک زیر می توانید بفهمید که چطور از ورژن سیستم عامل موبایل خود، اطلاع پیدا کنید.

سپس، تاکسی یاب پارسی تاکسی را از کافه بازار یا صفحه دانلود، دانلود نمایند. برای دانلود از کافه بازار یا اپ استور، کافی است اسم par30taxiیا پارسی تاکسی را تایپ کنند و نرم افزار مخصوص رانندگان را دانلود نمایند. یا به صفحه دانلود پارسی تاکسی رفته و از انجا روی لینک های مورد نظر این رسانه ها کلیک کنید تا تاکسی یاب و پیک آنلاین پارسی تاکسی مخصوص رانندگان را  دریافت کنید.

دانلود پارسی تاکسی
4- راهنمای استفاده از پارسی تاکسی

وارد پارسی تاکسی که آن را نصب نموده اید شوید و در قسمت ورود، نام کاربری و پسورد خود را وارد نمایید. پس از وارد شدن، اپلیکیشن خود را در حالت آنلاین قرارداده و منتظر در خواست مسافر باشید. برای مشاهده فیلم آموزشی و روند مرحله به مرحله ی ثبت نام روی لینک زیر کلیک کنید.

نکته (3) :قبل از استفاده از پارسی تاکسی، اطمینان حاصل کنید که مکان یاب گوشی شما (GPS) نصب و فعال است.اگر نمی دانید چطور آن را فعال کنید، به لینک زیر مراجعه فرمایید.

آموزش استفاده از پارسی تاکسی برای رانندگان

امنیت پارسی تاکسی برای رانندگان چگونه تامین می شود؟

تاکسی یاب و پیک آنلاین پارسی تاکسی تلاش بسیاری برای امن کردن سفرها هم برای مسافر و هم برای راننده انجام داده است .با استفاده از فن آوری های نوین مانند GPS ،ما قادر به تمرکز بر روی ایمنی راننده قبل، در طی سفر و بعد از هر سفر هستیم.

انتخاب نکردن رانندگان ناشناس

همه مسافران باید یک حساب ایجاد کنند و نام ، آدرس ایمیل و شماره تلفن خود را قبل از درخواست سرویس ارائه کنند. بنابراین، هنگامی که شما یک درخواست را قبول می کنید، می دانید که در حال سوار کردن چه کسی هستید.

جهت یابی مسیر

هنگامی که مسافر مقصد خود را در تاکسی یاب و پیک پارسی تاکسی مشخص کرد، به طور اتوماتیک، جهت یابی های مختلفی را برای رسیدن به مقصد مسافر، توسط تاکسی یاب پارسی تاکسی به شما پیشنهاد می شود. بنابراین، شما میتوانید با خیال راحت به سمت مقصد حرکت کنید.

همیشه بر روی نقشه

داده های GPS برای هر سفر و در طول آن دایما به پارسی تاکسی ارسال می شود. بنابراین ما می دانیم که شما در حال رانندگی به کجا هستید .

سوال از شما، پاسخ از ما.

[fusion_faq filters=”no” cats_slug=”public” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” /]

برای سوالات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید و پرسش خود را ارسال کنید. پشتیبانان تاکسی یاب پارسی تاکسی، آماده پاسخگویی به شما هستند.

تماس با ما

تماس با واحد پشتیبانی گرگان